Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava Zdarma, nad 39 EUR!

Seventh Generation

SEVENTH GENERATION  je legendárna americká značka netoxickej drogérie.

Jedna z najstarších a najväčších značiek netoxickej drogérie a BIO- drogerie na svete.

Súkromná americká spoločnosť bola založená v roku 1988, v Burlingtone, v štáte Vermont.

Bola prvou spoločnosťou, ktorá hrdo mohla označiť svoje spotrebiteľské výrobky štítkom : USDA - Certified biobased.

Sú priekopníkmi v oblasti spoločenskej zodpovednosti, snažiac sa o ekologicky šetrné produkty, od vývoja cez výrobu a použitie až po ich zneškodňenie.

Siedma generácia od začiatku formulovala svoj záväzok: „vyrábať výhradne čistejšie a ekologickejšie výrobky“. 


Hlboké presvedčenie, že je dôležité, aby existoval štandard pre firemnú zodpovednosť v Spojených štátoch vysiela jasný signál pre ostatné spoločnosti, že sa jedná v tomto smere o skutočné, autentické, a dôležité úsilie.

Trvalé úsilie o zníženie vplyvu výrobkov na životné prostredie ako aj dôraz na bezpečnosť, sa prenáša aj do vytvorenia a udržiavania dodávateľského reťazca. Cieľom je dosiahnutie kultúrnej zmeny v správaní spotrebiteľov a podnikateľskej etiky. 

V dôsledku silnej viery účinkom informácií zmeniť svet, sú presvedčení, že ich povinnosťou je, aby sa stanovili pravidlá na to, aby každý viac dbal na spôsob podnikania, aby podnikateľské subjekty konali ako partneri aj vo vzťahu ostatným účastníkom trhu, na to aby vytvorili lepšiu budúcnosť pre celú planétu.

Mottom Siedmej generácie je " V každom našom uvažovaní, musíme vziať do úvahy vplyv našich rozhodnutí na najbližších sedem generácií". 

 

Siedma generácia zameriava svoj marketing na vývoj produktov za účelom udržateľnosti a zachovania prírodných zdrojov, použitia recyklovateľných, znova použiteľných materiálov v biologicky odbúrateľnom obale. Vo svojich produktoch používajú materiály na rastlinnej báze, bez prísad, fosfátov a chlóru.

Ingrediencie použité vo výrobkoch, ako čistiaci prostriedok na umývanie riadu, pracie prostriedky, čističe pre domácnosť, kozmetické výrobky slúžiace na starostlivosť o ženy, sú bezpečné pre životné prostredie a nemajú za následok chronické zdravotné riziká. Pri výrobe papierových produktov používajú iba recyklovaný papier, bez použitia bielidla. 

Spoločnosť odporúča spotrebiteľom, aby sa podieľali na ich úsilí zachrániť planétu. Zelené tipy, nápady pre lepšie výrobky a názory na existujúce produkty sú aktívne zdieľané zákazníkmi prostredníctvom internetových stránok. Každý spotrebiteľ sa použitím výrobku stará o to, aby šetril prírodné zdroje a znižoval znečistenie životného prostredia.

 

 

 

 

V poslednom čase si mnohí z nás uvedomujú ako naše životy ovplyvňuje chémia. Potraviny, oblečenie, produkty dennej potreby, ale i životné prostredie je plné škodlivín. Ak si vážite svoje zdravie či zdravie svojich blízkych, milujete prírodu a chcete naozaj žiť kvalitne, ste tu správne. Bioprodukty, ktoré vám ponúkame sú ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli uprednostniť alternatívu prírody pred syntetikou. Sme dôslední v ich výbere a preto dbáme aby každý bioprodukt mal certifikát. Ten vám zaručí výnimočnú kvalitu a ponúka istotu, že dostanete produkt, ktorý neobsahuje zbytočnú chémiu. Všetky certifikované bioprodukty sú označené symbolom organizácie, ktorá ich certifikovala. Náš sortiment sa neustále rozširuje a jeho portfólio tvoria biovýrobky renomovaných firiem. Všetky patria medzi etických výrobcov, dodržujú princíp fair trade a snažia sa minimalizovať negatívny dopad výrobného procesu na životné prostredie. Budeme veľmi radi ak sa u nás porozhliadate a veríme, že nájdete to čo vás zaujíma alebo to čo potrebujete. Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. čisle 0905 967 235, radi vám pomôžeme a poradíme. Spolu tak dokážeme urobiť niečo pre zdravie, relax či krásu ale tiež pre prírodu a životné prostredie. Vieme že Váš domov je Váš Svet. Váš eshop ...