Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava Zdarma, nad 39 EUR!

Tina Varázs

Chcete prirodzený spôsob, ako udržať vašu pleť mladistvú a krásnu?


Známe je už po stáročia, že kozie mlieko v dôsledku prirodzených bohatých zložiek je jednou z najzdravších potravín.

Vedeli ste že Kleopatra aj cisárovná Sisi sa radi kúpali v kozom mlieku, aby si uchovali svoju mladosť a krásu?

Všeobecne známe je, že kozie mlieko je menej alergénne ako kravské mlieko. Najväčším alergénom u detí do troch rokov je kravské mlieko. Na alergiu väčšinou spúšťa Alfa s1 kazeín, ktorý je vo vysokých hladinách v kravskom mlieka, zatiaľ čo v kozom je ho o 89% menej.

Kozie mlieko sa vyznačuje bohatým obsahom vitamínov A, B, B2, B6, B12, C, D, E. minerálnych látok , ako sú: vápnik, horčík a draslík, mliečny proteín. Je bohaté na vitamín E, ktorý je najlepším priateľom našej pokožky.

Chcete sa zbaviť nepríjemných kožných problémov ?

Tak ste na pravom mieste !

V malej manufaktúre Tina Varázs z  čerstvého kozieho mlieka a z prírodných materiálov ručne vyrábajú mydlá a krémy pre zdravú a krásnu pleť.

Pri výrobe používajú  výlučne prírodné farbivá, ktoré mydlá zafarbia zemitými odtieňmi. Takisto nepoužívajú živočíšne tuky, ropné margaríny, ale kvalitné prírodné oleje (olivový, kokosový, palmový, slnečnicový, avokádový a mandľový olej) a organické rastlinné výťažky a silice. Nepoužívajú konzervačné látky, pretože mydlá vyrábajú radšej v menších sériách, aby zbytočne nestáli dlhé mesiace, ale dostali sa k Vám čo najskôr čerstvé.

S ich výrobkami dosiahli úžasné výsledky proti kožným ekzémom, akné, suchej pokožke a okrem toho úspešne lieči psoriázu.

Je to vynikajúci prírodný prostriedok, ktorý pomáha spomaľovať starnutie, obnovovať pleť, udržovať vhodnú vlhkosť pokožky, a dodávať jej potrebnú pružnosť.

V poslednom čase si mnohí z nás uvedomujú ako naše životy ovplyvňuje chémia. Potraviny, oblečenie, produkty dennej potreby, ale i životné prostredie je plné škodlivín. Ak si vážite svoje zdravie či zdravie svojich blízkych, milujete prírodu a chcete naozaj žiť kvalitne, ste tu správne. Bioprodukty, ktoré vám ponúkame sú ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli uprednostniť alternatívu prírody pred syntetikou. Sme dôslední v ich výbere a preto dbáme aby každý bioprodukt mal certifikát. Ten vám zaručí výnimočnú kvalitu a ponúka istotu, že dostanete produkt, ktorý neobsahuje zbytočnú chémiu. Všetky certifikované bioprodukty sú označené symbolom organizácie, ktorá ich certifikovala. Náš sortiment sa neustále rozširuje a jeho portfólio tvoria biovýrobky renomovaných firiem. Všetky patria medzi etických výrobcov, dodržujú princíp fair trade a snažia sa minimalizovať negatívny dopad výrobného procesu na životné prostredie. Budeme veľmi radi ak sa u nás porozhliadate a veríme, že nájdete to čo vás zaujíma alebo to čo potrebujete. Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. čisle 0905 967 235, radi vám pomôžeme a poradíme. Spolu tak dokážeme urobiť niečo pre zdravie, relax či krásu ale tiež pre prírodu a životné prostredie. Vieme že Váš domov je Váš Svet. Váš eshop ...