Veľkoobchod

Facebook Biobooms Instagram Biobooms
Doprava Zdarma, nad 39 EUR!
Veľkoobchod Veľkoobchod Veľkoobchod Veľkoobchod Veľkoobchod Veľkoobchod Veľkoobchod

Veľkoobchod

k ste spoločnosť podnikajúca v oblasti retailu zdravých potravín a výživových doplnkov ponúkame Vám možnosť výhodného veľkoobchodného odberu produktov, ktorých sme oficiálnym výhradným dovozcom pre SR:

 • vysoko kvalitných  BIO 100% prírodných francúzskych olejov v širokej druhovej škále La Tourangelle

(Olej z pražených pistácií, Olej z pečených vlašských orechov, Olej z pečených mandľových jadierok, Olej z pečených lieskových orechov, Avokádový olej, Virgin olej z pečených tekvicových semienok, Olej z hroznových semienok s príchuťou bielej hľuzovky, Virgin sezamový olej, Virgin BIO arganový, Olej z hroznových semienok s príchuťou čiernej hľuzovky)

  


)

 

Rozšírte sortiment pre svojich náročných zákazníkov a kontaktujte nás: info@biobooms.sk alebo na tel. čísle: 0905967235.

Tešíme sa na spoluprácu !

Biobooms s.r.o.

www.biobooms.sk

 

VEĽKOOBCHODNÉ PODMIENKY:

 1. Podmienkou veľkoobchodného odberu je predloženie platného výpisu z obchodného registra alebo Živnostenského listu, ktorá oprávňuje k predaju tovaru tohto charakteru.
 2. Tovar je možné objednávať: vyplnením objednávkového formulára.
 3. V prípade, že odberateľ je nútený zrušiť objednávku vo veľkoobchode, musí tak urobiť písomne a to e-mailom najneskôr do 24 hodín.
 4. Minimálna hodnota nákupu je 150 eur bez DPH.
 5. Veľkoobchodné ceny sú aktuálne ceny pre odberateľov. BIOBOOMS s.r.o. poskytuje veľkoobchodné zľavy z odporúčaných maloobchodných cien na stránke firmy. Ceny vo veľkoobchodnom cenníku zodpovedajú aktuálnym nákupným podmienkam veľkoobchodu, skladovej situácii, a rozsahu obchodnej spolupráce s daným odberateľom. Firma  BIOBOOMS s.r.o. si vyhradzuje právo na zmenu ceny na základe zmeny zákonov, alebo dodávateľských cien.
 6. Úhrada je možná platbou vopred. Predávajúci vystaví a zašle kupujúcemu zálohovú faktúru, na základe ktorej kupujúci uskutoční platbu (suma, variabilný symbol, číslo účtu sa nachádza na faktúre).
 7. Platbu objednaného tovaru je tiež možné uskutočniť hotovostnou platbou a to pri prevzatí dobierkovej zásielky od kuriéra.
 8. Tovar na území SR zasielame kuriérskou službou GLS  s.r.o. Kupujúci si môže obstarať aj svoju vlastnú prepravu, o čom pri objednávke informuje predajcu. Náklady na prepravu tovaru hradí odberateľ pokiaľ nie je dohodnuté inak.
 9. Cenník Expedičných služieb GLS, ceny prepravy sú uvedené s DPH
   
Hmotnosť Cena
do 15 kg 4,40 €
15 kg - 30 kg 5,90 €
nad 30 kg 7,90 €

 

V poslednom čase si mnohí z nás uvedomujú ako naše životy ovplyvňuje chémia. Potraviny, oblečenie, produkty dennej potreby, ale i životné prostredie je plné škodlivín. Ak si vážite svoje zdravie či zdravie svojich blízkych, milujete prírodu a chcete naozaj žiť kvalitne, ste tu správne. Bioprodukty, ktoré vám ponúkame sú ideálnym riešením pre tých, ktorí sa rozhodli uprednostniť alternatívu prírody pred syntetikou. Sme dôslední v ich výbere a preto dbáme aby každý bioprodukt mal certifikát. Ten vám zaručí výnimočnú kvalitu a ponúka istotu, že dostanete produkt, ktorý neobsahuje zbytočnú chémiu. Všetky certifikované bioprodukty sú označené symbolom organizácie, ktorá ich certifikovala. Náš sortiment sa neustále rozširuje a jeho portfólio tvoria biovýrobky renomovaných firiem. Všetky patria medzi etických výrobcov, dodržujú princíp fair trade a snažia sa minimalizovať negatívny dopad výrobného procesu na životné prostredie. Budeme veľmi radi ak sa u nás porozhliadate a veríme, že nájdete to čo vás zaujíma alebo to čo potrebujete. Pokiaľ budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. čisle 0905 967 235, radi vám pomôžeme a poradíme. Spolu tak dokážeme urobiť niečo pre zdravie, relax či krásu ale tiež pre prírodu a životné prostredie. Vieme že Váš domov je Váš Svet. Váš eshop ...